Aktuale

Vulin e quan Haradinajn terrorist

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale në Serbi, Aleksandar Vulin, ka bërë një deklaratë të ashpër drejtuar kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj.

Në deklaratën e tij ai e ka quajtur Haradinajn terrorist, transmeton Klan Kosova.

“Jo të gjithë shqiptarët janë terroristë, por Ramush Haradinaj është”, ka thënë ai, shkruan Tanjug.

the authorE B