ShowBiz

Xhaketa e hapur gati sa nuk zbuloi gjithë gjoksin e Luana Vjollcës

Luana Vjollca ka pozuar për fotosesionin e radhës.

Luana Vjollca gjendet në Itali për të realizuar fotosesionin e fundit për të cilin ka punuar me Fioralba Kryemadhi, shkruan lajmi.net.

E moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj fotografitë punuara, ku si gjithmonë duket elegante dhe shumë atraktive. Për të ngacmuar imagjinatën e ndjekësve ajo la disa pulla të pa mbërthyera.

Bukuroshja është duke shijuar suksesin që po arrin me këngën e fundit ‘Yalla Habibi’ për të cilin ka bashkëpunuar me artistin Faydee. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

#Vogue by @fioralbakryemadhi 📸

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

the authorBurbuqe Metolli