Sport

Ylli brazilian: “Kam marr ofertë nga Barcelona” (Foto)

Paulinho ka pranuar një ofertë nga Barcelona.

Mesfushori brazilian i ekipit kinez, Guangzhou Evergrande, Paulinho, ka konfirmuar se ka marr një ofertë nga Barcelona.

Ish mesfushori i Tottenhamit ndihet i ngazëllyer me interesimin e Barcelonës, i cili e pranoi agjenti i tij është duke diskutuar me klubin italian.

“Po, Barcelona ka kontaktuar me agjentin tim. Po, ka pasur edhe një ofertë dhe janë ende në bisedime. Sot është momenti më i mirë e i lumtur në karrierën time. Kur ju arrini në një pikë si kjo, është e vështirë të vendosni”, deklaroi Paulinho. /Express/