ShowBiz

Zajmina Vasjari shijon Dubain (Foto)

Zajmina si çdoherë tërheqëse. Ajo asnjëherë nuk ngurron të shijoj bukurinë e jetës dhe këtë më së miri mund ta shihni në fotografitë e publikuara në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo njihet për veshjen e saj të guximshme e cila është njëkohësisht edhe tërheqëse. Së fundmi ajo ka hapur dyqan me fustane në të cilat qartë mund të shihet që përfaqësojnë Zajminën.

Ne kemi shkëputur disa nga fotografitë e udhëtimit të saj të fundit në Dubai, më poshtë mund t’i gjeni disa nga to: