Aktuale

Zbulohet identiteti i të burgosurit që vdiq sot në burgun e Lipjanit, shoku i dhomës së Astrit Deharit (Foto)

Naser Makolli ka ndërruar jetë sot në burgun e Lipjanit.

Makolli ishte shoku i dhomës së të ndjerit Astrit Dehari, transmeton Indeksonline.

Megjithëse Shërbimi Korrektues i Kosovës bëri të ditura inicialet e tij, asgjë më shumë nuk sqaroi për shkaqet dhe rrethanat e vdekjes së tij./Indeksonline/