Aktuale

Zhduket një djalë në Gjilan

Në stacionin e policisë në Gjilan është raportuar për një djalë të zhdukur

Rastin në polici e ka paraqitur babai i të zhdukurit i cili ka treguar se djali i tij është larguar nga shtëpia e tij dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se rasti është duke u hetuar./Express/