Sport

Zyrtare: Trepça përforcohet me këtë futbollist (FOTO)

Trepça në këtë edicion synon që të mbetet në elitën e futbollit kosovar.

Klubi nga Mitrovica së fundmi ka marrë një lajm shumë të mirë.

Futbollisti nga Nigeria, Peter Oko Areba të mërkurën do të arrijë në stadiumin ‘Adem Jashari’, raporton Gazetaolle.com.

Ai është regjistruar më parë në FFK dhe ka të drejt loje.

the authorE B