Aktuale

​ OVL e UÇK-së organizon pritjen e Haradinajt në shesh

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, ka përshëndetur vendimin për lirimin e Ramush Haradinaj, duke thënë se vendimi për lirimin e tij, është fitore për shqiptarët dhe edhe një humbje për Serbinë.

Me këtë rast, sot, ora 19:00 në sheshin “Zahir Pajaziti” organizohet pritje për Ramushin./KosovaPress/