ShowBiz

​Beyonce dhe Jay-Z spiunohen në jaht (Foto)

Kur është fjala për një mbrëmje romantike, fituesit e Grammy nxisin një nivel duke dalë në det të hapur.

Në fotot e reja të ndara nga vetë mbretëresha Bey, ajo dhe burri i saj qëndrojnë larg shtëpisë për të kaluar disa çaste romantike.

Për fat të mirë, dikush me një aparat fotografik ishte afër për të kapur disa nga momentet më të shkurtra të çiftit në jaht.

Një burim pranë çiftit tha se Beonce dhe Jay-Z kanë gjetur vendin e tyre më të mirë të mundshëm në martesën e tyre dhe miqtë e tyre të afërt kurrë nuk i kanë parë ata aq të lumtur apo të lidhur si kjo më parë, transmeton KosovaPress.

the authorE B