ShowBiz

​Dua Lipa publikon videon e këngës “Thinkin ‘Bout You”

Hit këngëtarja tashmë me famë botërore, prishtinasja Dua Lipa, ka publikuar sot video-klipin e këndës së saj më të re “Thinkin ‘Bout You”.

Kënga e publikuar në mes të janarit ka marrë mjaftë pëlqime që nga publikimi dhe ka qenë hit në shumë radio me famë në Angli, Amerikë, etj.

Ndërkohë që në orët e para të publikimit të video-klipit, Dua ka marrë mbi 20 mijë klikime për “Thinkin ‘Bout You”. /KosovaPress/

the authorSamir Dalipi