Sport

​Formacion i javës në La Liga

Liga spanjolle ka publikuar formacionin më të mirë të xhiros së 18-të
Ka përfunduar java e 18 e La Ligas, ku Barcelona ka vazhduar me fitore, ndërsa rivali i saj Real Madrid ka vazhduar me paraqitje jo të mira, duke barazuar 2:2 me Celta Vigon.

Leo Messi dhe Jordi Alba janë përfshirë ën formacionin e kësaj jave, ndërsa Gareth Bale është nga Real Madrid.

Në këtë formacion ka edhe lojtar të Athletic Bilbaos, Valencias e Celta Vigos. /Express/

the authorE B