Sport

​Formacionet zyrtare: Atletico – Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Atletico Madrid – Liverpool.

Dy skuadrat Atletico Madrid dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të finales së Audi Cup.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 20:30 në Allianz Arena.

Atletico: Moyá; Vrsaljko, Giménez, Lucas, Sergi; Kranevitter, Augusto, Thomas, Keidi; Correa, Vietto

Liverpool: Ward; Flanagan, Klavan, Gomez, Milner; Can, Wijnaldum, Lallana; Woodburn, Mane, Solanke

the authorE B