ShowBiz

​Ledri Vula, atmosferë në New York (Video)

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për të gjithë Ledri Vula, vazhdon koncertet e tij në shumë qytete të ndryshme.

“A jena mirë”, ishte kënga e tij e fundit e cila korri sukses për një kohë të shkurtë, njofton KosovaPress.Së fundmi Ledri ka publikuar një video në rrjetin social Instagram, në të cilën mund të shihet atmosfera që ka krijuar ky reper në qytetin New York, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Video:

.. 1 nat e lujt n' NewYork ? ??? #flakëëëë

A video posted by Ledri Vula (@ledrivula) on