Sport

​Lojtarët e Barcelonës i gëzohen largimit të Neymarit (Foto)

Neymar sot edhe zyrtarisht ka njoftuar se do të largohet nga Barcelona për të kaluar në PSG
Ai paradite ishte në kampin stërvitor, ku u përshëndet me bashkëlojtarët e tij, për t’u larguar në drejtim të Francës.

Në stërvitjet e pasdites të Barcelonës, nuk duket se lojtarët kanë qenë të mërzitur me largimin e Brazilianit.

Përkundrazi, ata dukeshin shumë të lumtur dhe të bashkuar. /Express/

the authorE B