Kuriozitete

​Shëtit botën falas

Një vajzë e quajtur Natalie Wood, është duke u shëtitur nëpër tërë botën pa e shpenzuar asnjë cent.

E gjithë kjo për shkak të 80 takimeve të bëra për vetëm dy vite, duke qenë pjesë e një agjencie e cila organizon takime për çifte.

Kjo agjenci ia mundësoi asaj që të shëtiste ku do që të dëshironte duke ia paguar të gjitha shpenzimet.

Sipas The Sun, biondja nga qyteti i Canterbury në Angli, deri më tani ka vizituar vende si Turqia, Dubai, Maldive, Australia dhe Republika Çeke.

“Më pëlqen të shëtis, prandaj unë u regjistrova në këtë agjenci duke shpresuar që të gjeja një burrë i cili do të kishte të njëjtin pasion sikur unë” ka thënë ajo./KosovaPress/

shtetit1

the authorSamir Dalipi