ShowBiz

14-vjet nga vdekja e ish-presidentit Rugova, Gjiko e kujton me këtë fotografi

Sot është përvjetori i 14-të i vdekjes së ish-presidentit Ibrahim Rugova.

Me rastin e përvjetorit të humbjes së Ibrahim Rugovës, atë e përkujtuan edhe shumë figura politike dhe emra të tjerë publik.

Nuk kanë munguar edhe postimet e artistëve, të cilët shkruajnë fjalë të mëdha për të.

Atë e kujtoi edhe reperi Gjiko, i cili publikoi një fotografi të ish-presidentit të ndjerë. /Lajmi.net/

the authorGazetaKNN