ShowBiz

2po2 bojkoton “Top Awards”, e quan të dështuar

2po2 ka paralajmëruar mos pjesëmarrjen e tij në eventin “Top Awards”.

Ky festival që synon të jetë ndër më prestigjiozët pritet të ndajë çmimet nesër me datë 24 në Tiranë, shrkuan GazetaExpress.

Reperi i njohur që edhe më parë ka reaguar ndaj mënyrës së prezantimit të tij në nominime, përmes rrjeteve sociale ka thënë se nuk do të marrë pjesë, pasi sipas tij ky është event i dështuar dhe i kurdisur.

Si revoltë jo vetëm ndaj këtij eventi, ai nesër në kohën e ndarjes së çmimeve do të publikojë projektin “Çka ka ftyra jem”./Express

Lexoni të plotë reagimin e 2po2: