Shëndetësi

3 lugë nga ky ilaç, stabilizojnë kolesterolin dhe shkrijnë dhjamin

Nëse jeni person që kujdeseni për mirëqenien tuaj dhe shëndetin, patjetër që duhet të provoni ilaçin e mëposhtëm.

Falë fuqisë që ka, ju do të përmisoni shëndetin tuaj dhe do të përshpejtoni metabolizimin tuaj, gjë e cila do të ju bëj të humbisni peshë në mënyrën më të shëndetshme, transmeton portali arbresh.info

Në këtë kurë përbërësi krysor është hudhra, e cila ndihmon në funksionimin më të mirë të organeve, pastron gjakun dhe inkurajon punën e sistemit imunitar dhe zëmres.

Receta që duhet të përdorni përmban:

12 karafil me hudhër

½ litër verë e kuqe

Një kavanoz qelqi

Përgatitja:

Prisni hudhrën dhe pastaj e vendosni në një kavanoz. Më pas hudhni edhe verën e kuqe. Mbylleni kavanozin dhe lëreni të qëndrojë në një vend ku ka diell për 2 javë. Enën e qelqit duhet ta shkundni do ditë dhe pas 14 ditësh, transferoni përmbajtjen në një shishe qelqi të errët.

Përdorimi:

Merrni nga një lugë të mesme nga kjo kurë 3 herë në ditë. Kurën përdoreni për 6 muaj dhe më pas pushoni. Ndryshimet në trupin tuaj do t’i vëreni shumë shpejt./arbresh.info/