Aktuale

42-vjeçarja godet me mjete të forta gazetarin në Tiranë

Një gazetar raportohet nga policia e Tiranes se eshte dhunuar ne krye te detyres ne fshatin Stermas, duke u goditur me sende të forta nga një shtetase 42-vjecare.

Njofimi

Më datë 06.07.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë dhe punohet për shoqërimin e shtetases M.T, vjeç 42, banuese në Tiranë, pasi dyshohet se në fshatin Stermas, për shkak të detyrës si gazetar investigativ, ka goditur me sende të forta shtetasin G.A, vjeç 33 banues në Tiranë. Nenet 237 dhe 285/b të Kodit Penal.

/Gazeta Express/