ShowBiz

A po vjen bashkëpunim mes Ardian Bujupit dhe Finem?

Ardian Bujupi dhe reperi nga Shqipëria Finem u panë së bashku së fundmi.

Dy artisët kanë qenë aktivë me projekte muzikore këtë vit dhe ky bashkim i tyre ndoshta zbulon se një bashkëpunim mes tyre po vjen, shkruan lajmi.net.

“Mbretërit e Tiranes”, shkruan Ardiani ndërsa të dy shihen të veshur me të zeza.

Në anën tjetër edhe Finem publikoi një imazh të tyre së bashku me mbishkrimin, “Tr Pr si Fin & Ard”.

Ende nuk është zbuluar ndonjë informacion në lidhje me këto fotografi por që fansat po presin me pa durim.

the authorSamir Dalipi