ShowBiz

Adelina Berisha shfaq linjat super seksi në një fustan të shkurtë (Foto)

Është njëra ndër këngëtaret më joshëse shqiptare që njihet për dukjen ekstravagante.

Fjala është për Adelina Berishën e cila krahas talentit që ka, njihet edhe për format trupore dhe fytyrën e bukur.

E një tjetër detaj i saj, është aktivizimi në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Express.

Në Instagram, Adelina shpesh publikon fotografi ku shfaqet në stile të ndryshme, që shpeshherë edhe na befason.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ku duket tejet seksi me një fustan të bardh.

Për më shumë shikoni fotografinë. /GazetaExpress/.