ShowBiz

Adelina Berisha zgjedh vend luksoz për të kaluar pushimet

Adelina Berisha ka nisur pushimet.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, po i shijon pushimet në Shqipëri, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur një nga resortet luksoze dhe nga atje me ndjekësit ka ndarë disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram.

Adelina ka nisur punën për këngë të reja dhe së shpejti pritet lansimi i tyre në kanalin e saj zyrtar në Youtube.

Këngëtarja është aktive edhe në rrjete sociale aty ku me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme edhe nga ato provokuese.

the authorGazetaKNN