ShowBiz

Adelina Ismaili zbulon befasinë e radhës, me kënd po sjell duet

Adelina Ismaili ka zbuluar befasinë e radhës.

Adelina Ismaili ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, përmes së cilës zbuloi se me kë po sjell duet, shkruan lajmi.net.

Ajo bëri të ditur se për projektin e ri muzikor ka bashkëpunuar me Skerdi Agon dhe kënga publikohet shumë shpejt.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur kësaj radhe këta dy emra të njohur të estradës.

View this post on Instagram

Coming soon… @skerdiago

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on Dec 13, 2019 at 6:42am PST