ShowBiz

Adelina Ismajli shijon jetën me djalin dhe bashkëshortin (Video)

Adelina Ismajli po kalon momentet më të lumtura të jetës së saj pranë bashkëshortit dhe djalit.

Adelina dhe Vali u bënë prindër të djalit, Uliksit, kohë më parë.

Bukuroshja po shijon kohën me djalin e saj duke u rritur dhe aty nuk mungon as bashkëshorti Vali.

Çifti ka kohë që nuk kanë punuar në projekte të reja artistike, por momentet së bashku nuk i lënë pa i ndarë me adhuruesit.

Një gjë tjetër që bie në sy është se Adelina është kthyer në top formë prej lindjes së djalit dhe ndoshta mund t’i kthehet skenës.

Adelina Ismajli së fundmi “ka rehatuar” jetën private të saj.

Bukuroshja shqiptare nuk ka sjellë tash e sa kohë projekte, por një rikthim i saj në skenë do të trondiste skenën pa dyshim. /Telegrafi/

the authorE B