ShowBiz

Adelina përsëri në pushime, vendi ku ka shkuar magjepsës si në filma

Pas kurorëzimit të papritur, këngëtarja Adelina Tahiri ka udhëtuar për në muaj të mjaltit.Destinacioni i parë për çiftin kishte qenë Vjena, për të vazhduar pastaj në Bullgari.

Ajo po qëndron në resortin e skijimit, Borovets, nga ku përmes rrjeteve sociale sjell pamje magjepsëse prej atje.

Adelina postoi pamje nga darka si dhe pamjes së atij vendi gjatë mbrëmjes, e që përmes imazheve dukej që është shumë i frekuentuar në këtë kohë.Kujtojmë që Adelina kohën e fundit ka lënë pas angazhimet në muzikë dhe është fokusuar në jetën private.