ShowBiz

Adelina Tahiri nuk kursen, këtë herë i ekspozon veshjet e shtrenjta një nga një në Instagram!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri duket se ende nuk është mbushur mend sa i përket shpenzimeve që bënë.

Së fundi, ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet teksa po ekspozonte veshjet e shtrenjta që kishte blerë.

Kjo nuk është ndonjë risi pasi që shumë shpesh Adelina bënë shpenzime dhe ato i ndan me të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale./Indeksonline/

View this post on Instagram

@bogner_bulgaria Jetset ⭐️ @parishilton

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on