ShowBiz

Adelina Tahiri publikon imazhin më të ëmbël me djalin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri ka sjell imazhin më të ëmbël me djalin e saj.
Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri në llogarinë e saj, Instagram ka publikuar një foto të ëmbël me djalin, Jonin, shkruan lajmi.net.

Adelina në gusht të vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë e cila po shijon çdo moment dhe tashmë i është përkushtuar tërësisht familjes.

Tahiri është martuar me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov ku mori kritika të shumta nga njerëzit pasi kanë diferencë të madhe në moshë.

Megjithatë, ajo në intervista të ndryshme u shpreh se ndihet e lumtur dhe kjo gjë nuk i pengon fare. /Lajmi.net/