ShowBiz

Adelina Tahiri tregon sekretin se si është dobësuar pas lindjes

Adelina i ka treguar ndjekësve se si ka hubmur 15 kilogram pas lindjes.

Këngëtarja pak kohë pasi është bërë nënë për herë të parë, ka befasuar të gjithë pasi shumë shpejtë ka rikthyer trupin e saj në gjendje shumë të mirë.

Adelina është përfolur shumë si për jetën private, ashtu edhe për pamjen e saj.

E për herë të parë ajo ka vendosur që të ndajë me ndjekësit e saj sekretin se si ka mundur që t’i humbë në kohë rekorde 15 kilogramë.

Ajo ka postuar një shkrim në Instagram duke shpjeguar gjithçka.

Adeina së fundi në një intervistë ka treguar se ajo e ka fiksim të mbajë trupin në formë dhe kilet e shtuara gjatë shtatzënisë ka dashur t’i heqë sa më shpejt./Gazeta Express

View this post on Instagram

Sunday ✌️🌞☀️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

the authorBurbuqe Metolli