ShowBiz

Adrian Gaxha në lidhje të re dashurie me këtë vajzë nga Kosova?

Adrian Gaxha e ka nisur një lidhje të re dashurie dhe po flitet që vajza është nga Kosova.
Këngëtari Adrian Gaxha ka filluar një romancë të re, kështu raporton Prive, ku thotë madje se vajza është nga Kosova konkretisht Ferizaj,

Inicialet e saj thuhet se janë S.D dhe vajza në fjalë mbanë edhe shkronjën e parë të emrit të këngëtarit, në biografinë e saj në Instagram.

Kjo lidhje vjen pak kohë pas përfundimit të një lidhje që këngëtari kishte më parë.