ShowBiz

Adriana Matoshi vazhdon ta merr veten pas operacionit

Deputetja e Kuvendit të Kosovës tashmë është rikuperuar pas operacionit.

Adriana Matoshi, ka publikuar disa foto në rrjete sociale e cila shihet në gjendje të mirë shëndetësore, shkruan lajmi.net.

Ajo shihet e veshur elegante teksa duket e përsosur e rregulluar edhe me makijazh.

“Ma fresh se VIVA”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit e cila mori komente të shumta pozitive nga ndjekësit dhe miqtë të cilët janë të lumtur që është shëruar.

Kujtojmë se, Adriana Matoshi luftoi tumoret në tru për të dytën herë pasi iu nënshtrua një operacioni javë më parë./Lajmi.net/