ShowBiz

Adrola Dushi me fustan të kuq,duket tepër bukur

E bukura, Adrola Dushi ka realizuar një fotosesion të ri.Derisa veshur mban një fustan të kuq, ajo duket si mos më mirë.Bukuria e saj natyrale ka bërë që ajo të radhitet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ajo është nënë e një djali dhe aktualisht po zhvillon karrierën e saj si modele në ShBA.