ShowBiz

Afërdita Dreshaj nuk i ndal ushtrimet, këtë herë zgjedh ambientin e hapur

Afërdita Dreshaj nuk po ndalon me ushtrimet.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, kohët e fundit e kishte marrë me shumë seriozitet palestrën, shkruan lajmi.net.

Tani kur po përballemi kudo me pandemi, ajo ka vendosur që të mos i ndal sërish ushtrimet mirëpo më shumë se kurrë po preferon ambientin e hapur.

Këngëtarja dhe modelja duket atraktive me veshje sportive në imazhet që i ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Afërdita po e shijon jetën luksoze pranë hokeistit çek me të cilin është edhe i martuar.

 

the authorGazetaKNN