ShowBiz

Afërdita Dreshaj poston fotot duke shijuar pushimet në Miami

Së fundmi Afërdita zgjodhi Miamin për të pushuar.

Afërdita dhe bashkëshorti i saj çek Jakub Kindl, kanë nisur pushimet e reja për vitin 2021, shkruan lajmi.net.

Modelja udhëtoi bashkë me bashkëshortin e saj drejt Miamit për të pushuar pak javë para se të sjell në jetë djalin e tyre.

Edhe pse është në muajt e fundit të shtatzënisë, Afërdita vazhdon të qëndrojë në formë të mirë dhe nuk e ka ndalur palestrën për asnjë moment.

Më vonë ajo postoi pamje nga vendi ku po qëndrojnë dhe vendi dukej mjaft bukur./Lajmi.net/