ShowBiz

Afërdita Dreshaj publikon video nga momenti i fejesës, momente romantike me të dashurin (Video)

Afërdita Dreshaj është një modelet më të bukura shqiptare.

Ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor, por kjo nuk do të thotë se mbetet jashtë qendrës së vëmendjes së mediave rozë shqiptare.

Në fakt, këngëtarja dhe hokejisti Jakub Kindl, ditë më parë kanë kurorëzuar me fejesë dashurinë e tyre.

Dreshaj ka marrë propozimin për fejesë nga personi i zemrës në një ambient të veçantë të rrethuar me lule dhe qirinj.

Për të treguar lajmin e fejesës fillimisht Afërdita ka publikuar disa fotografi, ndërsa tani ajo ka sjellë një video nga momenti magjik i fejesës.

Ndryshe, Afërdita besohet se gjatë vitit të ardhshëm do të sjell këngë të reja. /Telegrafi/

????

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on