ShowBiz

Afrona seksi edhe në veshje sportive

Modelja dhe blogerja e njohura Afrona Dika është ndër më të komentuarat në vend.
Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, prej nga edhe informon pothuajse për çdo gjë të gjithë fansat e saj, transmeton Gazeta Express.

Si shumë yje të njohura të estradës edhe Afronën pothuajse gjithmonë e keni parë të veshur bukur e të rregulluar.

Megjithatë Afrona nuk e ka problem të publikojë fotografi për fansat e saj edhe kur duket pa grim, shumë e thjeshtë me veshje sportive.

Si duket kjo paraqitje e Afronës iu ka lënë përshtypje edhe fansave të saj.

Kujtojmë se Afrona dhe i fejuari i saj këngëtari i njohur Blero janë një nga çiftet më të komentuara në mediet rozë.

the authorE B