ShowBiz

Aftësitë e Britneyt nuk janë vetëm në këndim (Foto)

Është në një formë fizike të shkëlqyer dhe Britney Spears e tregon këtë me fotografitë e saja, të cilat i publikon në rrjetet sociale.

Këngëtarja 34-vjeçare ka punuar së tepërmi në palestër kohët e fundit dhe rezultatet kanë qenë më të vërtetë mbresëlënëse, transmeton TCH.

brti1

Kjo është parë mjaft mirë edhe në koncertin e saj të fundit, për të cilin u tha se këngëtarja ishte kthyer në ditët e saja më të mira.

Një ditë më parë, nëna e dy fëmijëve, ka postuar në Instagram një fotografi nga palestra teksa është duke kryer një ushtrim në pasqyrë relativisht jo të lehtë.

brit