ShowBiz

Agnesa Vuthaj ka një pyetje për fansat e saj

Agnesa Vuthaj ka vite që e ka dorëzuar kurorën e misit por kjo nuk do të thotë se ka dorëzuar edhe famën e saj.

Sepse Agnesa ka kohë që qëndron në skenë dhe si e tillë pëlqehet shumë nga publiku dhe adhuruesit e saj, shkruan Indeksonline.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka pyetur fansat e saj lidhur me flokët. Ajo ka një dilemë, a dukët më mirë me flokët e shkurta apo të gjata.

Tashmë ajo po pret përgjigjën e fansave, por a do t’i pret flokët nëse u pëlqen fansave!?

the authorE B