ShowBiz

Agon Amiga po vjen me bashkëpunim, këto janë detajet

Kënga më e re e Agon Amigës publikohet së shpejti.

Agon Amiga po vjen me këngë të re, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Push it” dhe është në bashkëpunim me Mercy Montanan. Lajmi.net merr vesh se ky projekt muzikor vjen i realizuar edhe me videojlip i cili është punuar nga Munichfilms & XL films.

Për tekstin janë kujdesur Agoni dhe Mersy.

‘Push it’ e finalizuar me klip publikohet javën e ardhshme.

the authorGazetaKNN