Sport

Ai keni parë 10 golat më të mirë në histori nga korneri (Video)

Alvaro Recoba ka shënuar golin më të bukur nga korneri.

Jemi mësuar të shohim shumë gola të bukur nga futbollistët dhe të tillë janë edhe ato që shënohen direkt nga korneri.

Roberto Carlos, Alvaro Recoba, Thierry henry janë vetëm disa që kanë shënuar supergola.

Më poshtë keni 10 golat më të bukura nga korneri. /Express/

https://youtu.be/Whjh3rgljNY