ShowBiz

Aida Doci ndan sekuenca nga projekti i ri muzikor “Rrena e Dashnia”

Aida Doci ka publikuar disa pjesë nga kënga e re “Rrena e Dashnia”.

Këngëtarja e zhanrit popullor popullor Aida Doci ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, ndërsa edhe ka publikuar fotografi nga prapaskenat e klipit të ri, shkruan lajmi.net.

Aida është mjaft aktive në skenën muzikore ku edhe merr miliona klikime në çdo projekt muzikor që lanson.

 

Ndërsa ajo në videon e publikuar dukej mjaft tërheqëse, ndërsa për veshje kishte vendosur të mbante një këmishë dhe pantallona të bardhë.

the authorSamir Dalipi