ShowBiz

Aida Doçi publikoi “Ndjesë” (Video)

Këngëtarja e talentuar Aida Doçi e cila arriti të njihet shumë shpejt pas këndimit të disa këngëve cover tashmë ka vendosur ta vazhdoj karrierën e saj me këngët e saj origjinale.

“Ndjesë”, titullohet kënga e saj e fundit e cila është një baladë dhe shpreh në mënyrën më të mirë talentin e këngëtares, njofton KosovaPress.

Teksti dhe muzika është punuar nga Fatmir Muja, derisa orkestrimi u bë nga Chipsi.