Sport

Ajeti-Mihajlovic, lajmi i fundit

Mbrojtësi kosovar, Arlind Ajeti, është rikuperuar plotësisht nga lëndimi.

“Toro.it” ka bërë të ditur që kosovari ka lënë pas lëndimin dhe iu është bashkuar pjesës tjetër të skuadrës në stërvitje.

Tani, mbrojtësi i Kombëtares do të luftojë për një vend titullari në formacionin e Torinos, të cilin momentalisht vështirë se do t’ia gjejë trajneri Sinisa Mihajlovic, përcjellë “Lajmi.net”.

Për shkak të dëmtimit, Ajeti humbi edhe dy ndeshjet kualifikuese të Shqipërisë ndaj Lihtenshtajnit dhe Spanjës.