ShowBiz

“Ajo” hit në rrjetet sociale, të gjithë e dinë këngën e Geasyt dhe Majk (Video)

Projekti “Ajo” ka nxitur kërshërinë e gjithë publikut.

Kënga nga Geasy dhe Majk që erdhi si videoklip pak ditë më parë tashmë është mësuar nga të gjithë dhe është pëlqyer shumë nga publiku shqiptar, shkruan Telegrafi.

Faqja zyrtare e Babastars në Instagram ka publikuar një sërë videosh të realizuara nga publiku me këngën.

“Ajo” po i afrohet katër milionë klikimeve në më pak se një javë nga lansimi qka konfirmon suksesin e Geasyt dhe Majk.