Aktuale

Aksident mes veturës dhe motoçikletës, dy të lënduar

Policia e Kosovës ka njoftuar se një aksident ka ndodhur në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Mitrovicë, ku janë lënduar dy persona.

“Raportohet për një veture dhe një motoçiklete te cilat janë te involvuara ne aksident trafiku, dy persona kanë pësuar lëndime trupore te njëjtit janë dërguar ne tretman mjekësor me pas janë liruar ne shtëpi”, thuhet në raportin e policisë. /Indeksonline/

the authorE B