Aktuale

Aksident në Babush, vdes një person

Një aksident trafiku në mes dy automjete ka ndodhur dje në fshatin Babush në Ferizaj, ku si pasojë lëndime vdekjeprurëse ka pësuar njëri nga ngasësit mashkull.

Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor dhe me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./KosovaPress/