Aktuale

Aksident në Koshare, lëndohen dy femra dhe një mashkull

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Koshare të Ferizajt në të cilin janë përfshirë dy vetura dhe një biçiklist.

Si pasojë lëndime trupore kanë pësuar dy femra dhe një mashkull, të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt./Indeksonline/

the authorE B