Aktuale

Aksident në Prishtinë, ka të lënduar (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur në lagjen “Kodra e Trimave” në Prishtinë, raporton Indeksonline.
Dy vetura, njëra me targa zyrtare dhe tjetra civile, janë ndeshur në mes të rrugës ku si pasojë e aksidentit ka edhe persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes, rruga Prishtinë-Podujevë, ka dalë menjëherë policia rrugore e cila është marrë me shikimin e vendit të aksidentit.