Aktuale

Aksident në Prishtinë, përfshihet edhe një veturë e EULEX-it

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë.
Në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë, para disa minutash ka ndodhur një aksident trafiku mes dy veturave.

Në aksident është përfshirë edhe një veturë e EULEX-it, siç shihet nga pamjet në këtë aksident ka persona të lënduar, ndërsa në vendngjarje janë Policia e Kosovës dhe ekipi i ndihmës së shpejtë.

Magazina.al ju sjell pamjet:

the authorE B