Aktuale

Aksident i tmerrshëm në Veternik, njëra makinë hyn përfundi kamionit e tjetra rrokulliset keq (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në “Veternik”.

Në këtë aksident janë përfshirë dy makina dhe një kamion i vogël.

Gazeta Express ju sjell fotot nga vendi i ngjarjes.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

the authorSamir Dalipi