Aktuale

Aksident trafiku mes tri veturave në rrugën Gjilan-Ferizaj

Një aksident ka ndodhur më parë në rrugën Gjilan-Ferizaj, përkatësisht në dalje të fshatit Partesh, nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Në fotot që ka siguruar Periskopi, shihen tri vetura të cilat kanë dalë nga rruga, dhe kanë përfunduar në ara.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe se shkaqet e aksidentit akoma nuk dihen.

the authorBurbuqe Metolli